NOVOSTI

Natječaj za posao - referent prodaje

 Zapošljavamo referenta prodaje!

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos radnika (m/ž) na određeno radno vrijeme za radno mjesto : REFERENT PRODAJE  u ZIEGLER-u d.o.o.

-          1 izvršitelj-

MJESTO RADA: KUTINA

UVJETI ZA RADNO MJESTO

  • SSS, VŠS, VSS – tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
  • Znanje engleskog ili njemačkog jezika

·         2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima

·         Pregovaračke i komunikacijske vještine

·         Proaktivnost i otvorenst u komunikaciji

·         Orijentiranost prema cilju i rezultatima

·         odgovornost prema radnim zadacima

·         samostalnost pri učenju

·         snalažljivost pri kompleksnim i stresnim situacijama

·         kolegijalnost i timski rad

·         fleksibilnost radnog vremena

OPIS POSLOVA

·         Samostalno pregovaranje s kupcima u svrhu prodaje opreme

·         Racionalizacija i plan prodaje opreme

·         Rad na privlačenju novih i zadržavanju postojećih kupaca

·         Obrada upita, ponuda i narudžbi i  naplata potraživanja

·         Analiza trenutnih zaliha opreme te izrada planova za prodaju

·         Definiranje artikla i narudžba artikala

·         Ažuriranje cjenika

·         Certifikacija robe

·         Otprema robe

·         Djelomično terenski rad

NUDIMO

·         Kreativno radno okruženje, slobodno iznošenje ideja

·         Rad u internacionalnom timu I dinamičnom I brzorastućem kolektivu

·         Mogućnost stalnog  usavršavanja I napredovanja

Svi zainteresirani kandidati svoje životopise i molbe mogu poslati putem e-maila na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , ili predati osobno u tajništvo poduzeća. Natječaj je otvoren od 31.07.2018. do 19.08.2018.

Zagreb, 31.07.2018.